Petrochemia-Blachownia S.A.

ul. Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

NIP: PL7491784284

Tel.: +48 77 488 68 01
Fax: +48 77 488 67 21
Email: petrochemiakk@petrochemia-bl.com.pl

KRS: 0000007570
Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy / Kapitał wpłacony 77 090 130 PLN

Zarząd Spółki

Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny
Piotr Trenczek

Członek Zarządu
Daniel Hruška

Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych
Dariusz Balicki

Członek Zarządu
Pavel Krčmář

Członek Zarządu
Martin Marek



Biura

Szef Pionu - Kierownik Produkcji
Grzegorz Sabura
Tel.: +48 77 488 62 41
Fax: +48 77 488 67 21
Email: grzegorz.sabura@petrochemia-bl.com.pl

Główny Specjalista ds. Handlu i Logistyki
Beata Budny
Tel.: +48 77 488 63 71
Fax: +48 77 488 67 21
Email: beata.budny@petrochemia-bl.com.pl

Główny Technolog
Krystian Hennek
Fax: +48 77 488 68 34
Email: krystian.hennek@petrochemia-bl.com.pl

Koordynator ds. Logistyki
Joanna Szargut
Tel.: +48 77 488 65 68
Fax: +48 77 488 69 45
Email: joanna.szargut@petrochemia-bl.com.pl

Kierownik Laboratorium
Edyta Hołyst
Fax: +48 77 488 65 47
Email: edyta.holyst@petrochemia-bl.com.pl

Usługi laboratoryjne - zapytania ofertowe
Email: uslugi.laboratoryjne@petrochemia-bl.com.pl

Kierownik Biura Zarządzania Bezpieczeństwem
Marta Hennek
Tel.: +48 77 488 64 30
Fax: +48 77 488 67 21
Email: marta.hennek@petrochemia-bl.com.pl

Kierownik Biura Kadr i Płacy
Insektor ds. Zgodności
Jolanta Łuczak
Tel.: +48 77 488 68 28
Fax: +48 77 488 63 10
Email: jolanta.luczak@petrochemia-bl.com.pl

Rekrutacja
Email: rekrutacja@petrochemia-bl.com.pl

GPS

Biuro Zarządu i Administracji
Kędzierzyn-Koźle
N 50.350889, E 18.279631
N 50° 21' 3.20"; E 18° 16' 46.67"

Blok Aromatów
Kędzierzyn-Koźle
N 50.348849, E 18.274536
N 50° 20' 55.86"; E 18° 16' 28.33"

Laboratorium
Kędzierzyn-Koźle
N 50.354828, E 18.273517
N 50° 21' 17.38"; E 18° 16' 24.66"

Aktualności


2020-03-13

Procedury specjalne w związku z SARS-CoV-2

Zarząd Spółki postanowił działać zapobiegawczo i profilaktycznie. W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie Polski wirusa SARS-CoV-2 i wzrostem zagrożenia epidemiologicznego wystąpieniem COVID-19, Zarząd podjął decyzję o wprowadzeniu następujących procedur szczególnych określających wymagane zachowania i środki ostrożności dla : Pracowników, Podwykonawców, Gości

czytaj dalej